Переваги використання алюмінієвих конструкцій у теплицях і парниках

Переваги використання алюмінієвих конструкцій у теплицях і парниках

Кожному власнику заміської ділянки, який планує встановити теплицю, необхідно визначитися з матеріалами для її конструкції. Це важливо як для готових теплиць, так і для тих, що збираються самостійно. Найбільше значення має тип каркасу теплиці, який впливає на всі її характеристики.

Каркас теплиці з полікарбонату – це несучa конструкція, яка може встановлюватися безпосередньо на ґрунт, дерев’яний брус або попередньо підготовлений фундамент. До каркасу кріпиться обшивка з полікарбонату, а також двері, вікна та внутрішні елементи теплиці (стелажі, полиці, ящики тощо). Оскільки каркас є основою всієї конструкції, він повинен мати хороший запас міцності, щоб протистояти поривам вітру та сніговим навантаженням (якщо теплиця не розбирається на зимовий період).

Алюмінієвий каркас для теплиці з сотового полікарбонату ефективно вирішує багато завдань, пов’язаних з будівництвом теплиць. Це довговічний і стійкий до корозії матеріал, він естетично привабливий і чудово поєднується зі світлопрозорими матеріалами покриття. Алюмінієвий профіль добре витримує високі навантаження, що дозволяє економити на матеріалах. Легкість алюмінієвих конструкцій дає змогу використовувати для їх встановлення найпростіші типи фундаментів, а також встановлювати на тераси та дахи.

Враховуючи якість конструкції та тривалий термін служби, алюмінієвий каркас вигідно використовувати для монтажу теплиць.

Переваги алюмінієвих теплиць з полікарбонату

Використання алюмінію для парників і теплиць – практичне і вигідне рішення. Така конструкція захистить рослини від зовнішніх впливів – атмосферних явищ, перепадів температур, і дозволить підтримувати мікроклімат. Алюмінієві теплиці довговічні: вони не вимагають особливого догляду, не схильні до корозії та стійкі до механічних пошкоджень.

Алюміній, крім своєї міцності, має відмінні показники пластичності та гнучкості, що дозволяє створювати складні конструкції. Крім прямих геометричних форм, для парників і теплиць можуть використовуватися радіальні. В останньому випадку для заповнення використовується полікарбонат.

Конструкції з алюмінію дозволяють уникнути щілин і зазорів, що виключає втрати тепла. Для вентиляції можуть використовуватися різні системи відкривання вікон. Компанія Аміран XXI пропонує для провітрювання використовувати Термовент (Termovent), Данія.

Сучасні теплиці та парники переважно виготовляються з алюмінієвого профілю зі склом або сотовим полікарбонатом. У нас можна купити теплицю або парник для огірків за доступною ціною, при цьому ми гарантуємо якісний монтаж. Теплиці або парники для дачі з алюмінієвого профілю прості у демонтажі та міцні за будь-якої погоди.

  • високі показники теплоізоляції;
  • зберігають стабільний мікроклімат;
  • термін експлуатації не менше 30 років;
  • привабливий і сучасний вигляд;
  • досконала конструкція теплиці має не тільки міцний каркас, а й продумані рішення для кріплення рослин та садового інвентарю.

Основні переваги алюмінію

Порівняно з іншими будівельними матеріалами алюміній почав використовуватися відносно недавно. Але це не завадило йому посісти друге місце після заліза та сталі за інтенсивністю використання та обігнати багато інших матеріалів, зокрема дерево. Подібний прорив можна пояснити унікальними фізичними характеристиками алюмінію та підвищеним попитом на алюмінієві конструкції.

Основними перевагами алюмінію, які виділяють цей матеріал на тлі інших, є:

  • невелика маса готових виробів, що особливо важливо при виготовленні каркасів теплиць, вітражів, зенітних ліхтарів, при склінні лоджій та балконів;
  • високий рівень пожежної безпеки, оскільки алюміній належить до негорючих матеріалів;
  • проста технологія збирання та монтажу алюмінієвих конструкцій, яка досягається застосуванням типових профілів;
  • відмінне поєднання з іншими будівельними матеріалами та елегантний зовнішній вигляд;
  • тривалий термін служби алюмінієвих конструкцій;
  • екологічність матеріалу.

Особливості монтажу алюмінієвих конструкцій

При проведенні монтажу алюмінієвих конструкцій важливо дотримуватися певних правил установки і бажано звертатися лише до спеціалізованих компаній та кваліфікованих фахівців.

Монтаж алюмінієвих конструкцій відбувається в кілька етапів:

  • зняття замірів та розрахунок майбутньої конструкції;
  • монтаж несучих елементів конструкції (рама, каркас) та перевірка якості кріплення;
  • встановлення елементів конструкції, їх з’єднання між собою та з несучим основанням;
  • встановлення світлопрозорого заповнення;
  • герметизація швів і стиків;
  • регулювання та встановлення фурнітури;
  • монтаж додаткових елементів.

Особливість алюмінієвих конструкцій полягає в тому, що вони можуть витримувати великі статичні навантаження при мінімальній ширині профілю, що дозволяє економити на матеріалах. Також вони активно використовуються при створенні скляних фасадів, зенітних ліхтарів, вітражів тощо, де дуже важливо зробити конструктивні елементи якомога менш помітними.

Алюміній – найбільш підходящий матеріал для створення високоміцних, легких і довговічних конструкцій, які стійкі до зовнішніх впливів і можуть застосовуватися в найрізноманітніших цілях. Для монтажу алюмінієвих конструкцій найкраще звертатися до компаній, які надають подібні послуги і можуть гарантувати високу якість виконання робіт.