
Теплиці та парники з полікарбонату
Відпочивати на свіжому повітрі далеко від задимленого міста та бетонних споруд, харчуватися екологічно чистими продуктами та просто з користю проводити час – сьогодні все більше міських мешканців прагнуть саме до цього.
Найпопулярніші теплиці:
![]() Дізнатися більше… |
З оцинкованим каркасом: від 7700 грн. З алюмінієвим каркасом: від 9200 грн. |
![]() Дізнатися більше… |
З оцинкованим каркасом: від 8450 грн. З алюмінієвим каркасом: від 10380 грн. |
![]() Дізнатися більше… |
З оцинкованим каркасом: від 18625 грн. З алюмінієвим каркасом: від 22370 грн. |
![]() Дізнатися більше… |
З оцинкованим каркасом: від 19500 грн. З алюмінієвим каркасом: від 23000 грн. |
Теплиці з полікарбонату – оптимальний вибір!
Сучасні дачники – це не лише люди старшого покоління, це й молоді люди, які люблять природу та натуральні продукти, вирощені власними руками. Тому полікарбонатні теплиці зараз користуються великим попитом, оскільки полікарбонат є універсальним та довговічним матеріалом, що дозволяє вирощувати в теплиці будь-які овочі та фрукти цілий рік. Такі теплиці являють собою конструкції, що складаються з каркасу, полікарбонату та комплектуючих деталей. Вони міцні, легко монтуються та швидко окупаються. Порівняно зі скляними теплицями, полікарбонатні дорожчі, але обслуговувати їх простіше та дешевше.
Купити полікарбонатні теплиці ви можете на сайті нашої компанії, яка займається виробництвом та встановленням теплиць. У нас представлена лише якісна продукція з відмінним співвідношенням якості та ціни. Ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом і даємо гарантію на свій товар.
Полікарбонатна теплиця на заміській ділянці – це не лише цілорічне вживання зелених та свіжих овочів, але й чудова можливість розпочати свій тепличний бізнес.
Полікарбонат – полімерний матеріал, що використовується у будівництві у вигляді плит стандартних розмірів. Плити можуть бути цільними, а можуть бути порожнистими всередині з армуванням у вигляді ребер внутрішньої жорсткості, які називаються сотами. У першому випадку полікарбонат монолітний, у другому – сотовий. При будівництві теплиць використовується сотовий полікарбонат у вигляді листа стандартних розмірів – 2.1 х 6.0 м, або 2.1 х 12.0 м. Полікарбонатний лист кріпиться на металевому (частіше алюмінієвому) каркасі.
Залежно від типу конструкції теплиці можуть бути арочні, двосхилі, односхилі та комбіновані. Основні класи виробів – економ, стандарт та преміум. Класність залежить від багатьох параметрів – товщини полікарбонатного листа, габаритних розмірів конструкції, виду каркасного профілю, фундаменту, а також наявності додаткового обладнання – крапельного поливу, освітлення, вентиляції та обігріву.
Сотовий полікарбонат має масу переваг у порівнянні зі склом та поліетиленом, які використовувалися раніше при будівництві парників та теплиць. Він пропускає 80% сонячного світла, причому на частку відбитих 20% припадають шкідливі ультрафіолетові випромінювання, що руйнівно діють на тепличні культури. Досягається це завдяки спеціальному захисному покриттю зовнішньої поверхні полікарбонатного листа. Завдяки унікальній хімічній структурі полімерного матеріалу сонячне світло, що проходить, розподіляється всередині теплиці в розсіяному вигляді, і при цьому всі ділянки зелених рослин освітлюються рівномірно.
Теплоізоляційні властивості полікарбонату набагато вищі, ніж у скла. Завдяки цьому теплиця протягом тривалого часу може функціонувати в екстремальних діапазонах температур – від –40 до +100 градусів за Цельсієм.
Сотовий полікарбонат стійкий до механічних пошкоджень, тому теплицям не страшний ні падаючий з неба великий град, ні кинутий з боку камінь. Товщина листа варіює від 4 мм для виробів економ-класу до 10-16 мм для зимових теплиць. Не менш важливим елементом при покупці та монтажі теплиці є каркас. У даному випадку як каркасний матеріал використовуються алюміній та оцинкована сталь, які мають антикорозійні властивості. Застосування дерев’яних каркасів недоцільне, адже будь-яка деревина нестійка до агресивного середовища тепличного інтер’єру, що характеризується високою температурою та вологістю.
Додаткові рекомендації щодо вибору теплиць
Ми рекомендуємо робити каркас теплиці з алюмінієвої анодованої профільної труби.
Основними перевагами алюмінію, які виділяють цей матеріал на тлі інших, є:
- невелика маса готових виробів, що особливо важливо при виготовленні каркасів теплиць, вітражів, зенітних ліхтарів, при склінні лоджій та балконів;
- високий рівень пожежної безпеки, оскільки алюміній належить до негорючих матеріалів;
- проста технологія збирання та монтажу алюмінієвих конструкцій, яка досягається застосуванням типових профілів;
- відмінне поєднання з іншими будівельними матеріалами та витончений зовнішній вигляд;
- довгий термін служби алюмінієвих конструкцій;
- екологічність матеріалу.
Для організації оптимального провітрювання ми рекомендуємо звернути увагу на автоматичні відкривачі.
Переваги автоматичних відкривачів TERMOVENT та UNIVENT:
- Автономність: автомат для провітрювання здатний обходитися без зовнішніх джерел живлення;
- Висока якість: автомат для теплиць виготовлений у Данії на заводі J. Orbesen Teknik;
- Універсальність: пристрій може бути встановлений на теплицях найрізноманітніших конструкцій;
- Простота конструкції автомата є запорукою його високої надійності та тривалої експлуатації;
- Збільшення врожайності: завдяки оптимальному температурному режиму підвищується врожайність рослин;
- Відсутність необхідності постійного спостереження за температурою в теплиці та, як наслідок, зменшення трудомісткості;
- Плоди, що виросли в таких теплицях, не мають характерного специфічного присмаку «тепличних»;
- Алюмінієво-цинкове покриття відкривача Thermovent забезпечує металу високий ступінь захисту від корозії та довгий термін служби.
Дізнатися ціну на теплицю з полікарбонату
(044) 228-58-71 • (067) 405-07-23 • (093) 615-85-40
або online через форму «поставити запитання» на нашому сайті.
Будьте в курсі, купуйте вигідно!

Ми офіційний дилер найбільших світових постачальників полікарбонату в Україні, і для нас дуже важливо зберігати найнижчі ціни на ринку. Якщо вам вдалося знайти сотовий полікарбонат, монолітний полікарбонат, профільований полікарбонат (рифлений полікарбонат) дешевше, ніж у нас, обов’язково повідомте наш відділ продажів і гарантовано отримаєте індивідуальну знижку.