
Чому варто обирати полікарбонат?
Серед численних світлопрозорих будівельних матеріалів, що існують на ринку, особливе місце займає полікарбонат. У цій статті ми розповімо про цей незвичайний і цікавий матеріал.
Саме слово «полікарбонат» відоме багатьом. Листи монолітного полікарбонату з успіхом замінюють силікатне скло, перевершуючи його за міцністю, надійністю та прозорістю.
Для створення покрівлі з використанням цілих листів будь-якого листового матеріалу потрібна потужна та міцна несуча каркасна конструкція. А от листи сотового полікарбонату можуть значно полегшити несучу конструкцію та суттєво здешевити її.
Отже, сотовий полікарбонат — це легкий полімерний матеріал, що має комірчасту структуру. Листи сотового полікарбонату бувають як прозорі, так і кольорові. У нашому асортименті представлена майже будь-яка палітра кольорів, але найпопулярніші та найширше використовувані — це бронзові, молочні та прозорі листи.
Однією з основних властивостей сотового полікарбонату є його здатність пропускати ультрафіолетове випромінювання, що робить його практично незамінним в агрокомплексі, на дачах, у парниках і теплицях.
Білі або «молочні» листи полікарбонату ще називають холодними. Річ у тім, що вони не пропускають значну частину інфрачервоного випромінювання і ідеально підходять для оформлення місць, де в спеку людині хочеться почуватися комфортно. Прикладами таких місць є тенісні корти, відкриті басейни, невеликі спортивні майданчики та стадіони.
Окрім будівництва, полікарбонат застосовується для оформлення елементів зовнішньої реклами.
Як правило, листи полікарбонату виробляються довжиною 12 м і шириною 2,1 м, що дозволяє виготовляти широкоформатні вироби. Довжина в 12 м також дає змогу згинати листи в напівциліндричні форми, що дозволяє робити навіс майже безшовним і максимально захистити поверхні від негоди.
На жаль, у цьому випадку багато хто припускається типової помилки: бажаючи заощадити на розкрої матеріалу, соти листа розміщують паралельно поверхні землі. У результаті неправильного розміщення між сотами накопичується волога та пил, що зрештою призводить до засмічення сот, накопичення вологи та зменшення строку служби полікарбонату.
Використання полікарбонату